Poznań Game Arena 2023 – wystartowała sprzedaż biletów

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat PGA pozostaje najważniejszym wydarzeniem adresowanym do polskich graczy i gromadzącym największą publiczność. Edycja 2023 odbędzie się w dniach od 6 do 8 października.

Media Day i Early Access, czyli PGA VIP DAY w nowym wydaniu

PGA 2023 potrwa trzy dni. Nowością w przyszłorocznym harmonogramie będzie zmieniona odsłona pierwszego dnia tragów. PGA VIP DAY zostanie zastąpiony przez Media Day, który będzie adresowany przede wszystkim do przedstawicieli prasy i osób związanych z branżą.

To jednak nie koniec nowinek. W drugiej części tego dnia, od godz. 13:00 rozpocznie się tzw. Early Access, który pozwoli zwiedzającym na udział w pierwszym dniu targów i swobodniejsze korzystanie ze wszystkich atrakcji, kupując jednocześnie bilet w niższej cenie. Dla zwiedzających, którzy chcą wziąć udział w całym Media Day organizatorzy przygotowali bilety w cenie zbliżonej do tegorocznego PGA VIP DAY.

Bilety już w sprzedaży

Wszystkie bilety są dostępne wyłącznie na platformie ToBilet.pl.

Oferta dla grup zorganizowanych

Wraz z uruchomieniem sprzedaży biletów istnieje możliwość składania zamówień grupowych. Grupa, która może skorzystać z oferty musi liczyć minimum 20 osób. W zależności od wielkości grupy, jej członkowie oraz opiekunowie mogą liczyć na specjalne rabaty:

  • od 20 do 50 osób – 10% rabatu na pojedynczym bilecie
  • od 50 do 100 osób – 15% rabatu na pojedynczym bilecie.