Gramy w Half Life 2 VR Mod na Valve Index!

Gramy w Half Life 2 VR Mod na Valve Index – ponadczasowa produkcja stała się jeszcze lepsza w VR! W materiale znajdziecie dwie pierwsze godziny rozgrywki z gry oraz wrażenia Simplexa – zapraszany do obejrzenia rozgrywki streamowanej wcześniej na Twitchu:

Mod pobierzecie bezpośrednio przez Steam za darmo! Half-Life 2: VR wymaga posiadania Half-Life 2 na Steam.
https://store.steampowered.com/app/658920/HalfLife_2_VR_Mod/

Instalacja jest bardzo prosta – mod wystarczy zainstalować bezpośrednio przez Steam i nie wymaga dodatkowych konfiguracji.

Mod oferuje:

– VR w pełnej skali pomieszczenia ze śledzonymi elementami sterującymi ruchem. Fizycznie chodź, podnoś przedmioty i wspinaj się po drabinach w sposób, na który pozwala tylko Wirtualna Rzeczywistość.

– Intuicyjne i realistyczne interakcje z bronią, z szybkim i łatwym przełączaniem broni za pomocą menu kołowego, przechowywaniem amunicji na ramieniu, funkcjonalnymi celownikami celowniczymi, bronią dwuręczną i ręcznym przeładowywaniem.

– Opcje sterowania, w tym; pełne wsparcie dla leworęcznych, celownik laserowy i „szybkie przeładowanie” w stylu arcade.

– Komfortowe funkcje, takie jak winieta ruchu i kamera pojazdu z perspektywy trzeciej osoby. (Uwaga: obecnie nie ma opcji poruszania się za pomocą teleportacji.)

– Można grać na dowolnym zestawie VR, który jest obsługiwany przez SteamVR.

Half-Life 2: VR jest modyfikacją innej firmy i nie została stworzona przez Valve Software.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Widziałem, jak to streamowałeś na Twitchu, rozwalił mnie fragment, w którym prawie leżałeś na podłodze i strzelając zza działka, powiedziałeś coś w stylu „po to istnieje VR” (wyglądało to dosyć komicznie) :). Ogólnie będę śledzić projekt, bo mam warunki żeby to ograć, aczkolwiek back-log taki, że jeszcze trochę poczekam aż dopną wszystko na ostatni guzik.