Wszystko co wiemy o Sony PlayStation VR 2: Horizon Call of the Mountain, Resident Evill Village, The Walking Dead: Saint and Sinners 2 Retribution i Star Wars w VR!

Sony po raz pierwszy udostępniło dziennikarzom możliwość sprawdzenia swoich okularów VR nowej generacji – PlayStation VR 2. Choć specyfikację sprzętu znamy już od pewnego czasu, tak cieszy fakt, że pierwsze wrażenia po fizycznym kontakcie z PSVR 2 są niespotykanie pozytywne. Okulary zostały jednogłośnie uznane za sprzęt idealny dla każdego, a nie tylko miłośników wirtualnej rozgrywki.

Sprzęt na pewno nieźle namiesza, ale jesteśmy niezwykle ciekawi jak poradzi sobie na rynku obok Meta Quest 2.

Dziś wieczorem Simplex zaprezentuje na kanale YouTube Mkwadrat Podcast analizę i podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących PSVR 2 oraz zaprezentowanych gier.

Wszystko co wiemy o Sony PlayStation VR 2

W materiale na pewno nie zbrakło informacji na temat kontrolerów Sense VR2, wygody i możliwości dostosowania PSVR 2 do potrzeb użytkownika oraz oczywiście przeglądu zaprezentowanego portfolio gier.

Oczywiście najbardziej niesamowitą produkcją okazał się Horizon Call of the Moutain tworzony od początku dla konsoli PlayStation 5, ale oprócz tego przedstawiono nowe materiały z Resident Evil Village (co jak co, Capcom pokazał że potrafi w VR!) oraz ulepszone edycje The Walking Dead: Saint and Sinners Chapter 2: Retribution oraz Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge.

Zapraszamy do oglądania, komentowania i oczywiście subskrybowania kanału MKwadrat Podcast:).